Airfel Ürünleri Satış / Airfel Klima Kombi Radyatör
Airfel Japon Kombi

MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA’DAN JAPONYA’YA UÇURAN KAMPANYA

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,

(MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA’DAN JAPONYA’YA UÇURAN KAMPANYA)
15 Mart’a kadar Yeni Kirigamine Klima alan 10 kişi
Japonya’nın Kirigamine Tepeleri’ne çıkacak

Üstün ve öncü teknolojisiyle Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alan Yeni Kirigamine Klimaları’na özel bir kampanyaya imza atıyor. Mitsubishi Electric tarafından Japonya’da ferah havasıyla ünlü Kirigamine Tepeleri’nden ilham alınarak geliştirilen Yeni Kirigamine Klimalar’dan 15 Mart 2014 tarihine kadar satın alan 10 talihli Japonya seyahatine gitmeye hak kazanacak. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekilişle belirlenecek 10 şanslı kişi için 27 Mayıs - 2 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Japonya seyahatinin rotasında; ülkenin en gözde şehirleri Tokyo, Shizuoka, Osaka ve Kyoto, Mitsubishi Electric Fabrikası ve tabi ki Kirigamine Tepeleri ile Kirigamine Müzesi olacak.

Mitsubishi Electric’in Yeni Kirigamine Klima’ya özel Japonya tatili kampanyasını kazananlar, seyahat boyunca dünyanın en büyük kenti Tokyo, Fuji Dağı ile ünlü Shizuoka, Japonya’nın başkenti Tokyo’ya taşınmadan öncesine kadar ülkenin merkezi rolünde olan Osaka ve dünya miras alanı ilan edilen Kinkakuji Tapınağı’na sahip, geleneklerin beşiği olan eski başkent Kyoto şehirlerini keşfedecek. Gezi boyunca Fuji Dağı, Hakone volkanik manzarası, antik kraterlerin bulunduğu Owakudani, Ashi Gölü, Osaka Kalesi, Nakanoshima Gölü, Kinkakuji Tapınağı, Kyoto İmparatorluk Sarayı, Heian Jingu Mabedi gibi Japonya’nın pek çok önemli ve tarihi yeri görülecek. Gezide 90 yıldır çığır açan yeni teknoloji ve ürünleri hizmete sunan Mitsubishi Electric’in Tokyo’da bulunan binası ve Shizuoka’daki fabrikası da ziyaret edilebilecek. Talihliler ayrıca Mitsubishi Electric’in Kirigamine Serisi Klimaları’na adını veren ferah havasıyla ünlü Kirigamine Tepelerine giderek buradaki manzaranın ve özel havanın tadını çıkaracak.

Klima teknolojisinde zirve

Doğal esinti teknolojisi ile Yeni Kirigamine Klimalar, havayı temizleyen özel filtre sistemi Plasma Quad, bulunduğunuz yeri ve uzak noktalardaki sıcaklıkları algılayan 3D i-see Sensör ve hava akımı yönlendirme sistemleri ile farklı bir klima deneyimi sunuyor, klima teknolojisinde zirveyi gösteriyor.

-25 derecede bile ısıtan klima

Yeni Kirigamine Klimalar’ın Comfort Plus modelleri, güçlü ısıtma performansıyla -25 dereceye varan çok soğuk havalarda bile ortamı rahatlıkla ısıtıyor. Tüm Mitsubishi Electric Klimalar gibi yeni Kirigamine Klimalar da insan kulağının neredeyse algılayamayacağı ses seviyesinde çalışarak varlığını unutturuyor.
Hem ısıtmada hem soğutmada A+++ enerji sınıfında
Yüksek enerji verimliliği ve konfor odaklı geliştirilmiş teknolojisiyle öne çıkan Yeni Kirigamine Klimalar, 2014 yılından itibaren ülkemizde de geçerli olan Sezonsal Verimlilik Kriterleri’ne göre hem ısıtmada hem soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alıyor. Az enerji ile çok iş yapan Yeni Kirigamine Klimalar, sağlığı ve konforu ön planda tutan birçok özellikle donatıldı.
Odada kimse yoksa Yeni Kirigamine Klima enerji tasarrufu moduna geçiyor
Kişiye özel konfor ihtiyacına önem veren Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin ileri düzeyde enerji tasarrufunu destekleyen Yeni Kirigamine Klimaları’nda, sağlıklı ortamlar yaratan, uzak noktalardaki sıcaklığı 3 boyutlu olarak ölçen ve kızıl ötesi ışınlarla tarayan 3D i-see Sensör kullanılıyor. Yeni Kirigamine Klima, odada hiç kimse olmadığında otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçiyor ve güç tüketimi 10 dakika sonra yüzde 10, 60 dakika sonra da yüzde 20 azalıyor.

Yeni Kirigamine’nin doğal hava esintisi ile sağlıklı ortamlar
Yeni Kirigamine Klimalar’da sağlıklı bir ortam sağlamayı destekleyen diğer üstün özellik ise Natural Flow yani Doğal Hava Esintisi. Bu özellik ortamın aşırı soğumasına ve yorgunluk hissine engel oluyor.

Plasma Quad filtre sistemi havadaki alerjenlere geçit vermiyor!
Temiz hava, insanlar için sağlıklı mekanlar oluşturulmasında hayati bir rol oynar. Yeni Kirigamine Klimalar’da bulunan Plasma Quad filtre sistemi, güçlü bir perdeye benzeyen elektriksel alanı kullanarak hava girişi boyunca ortamdaki toz, bakteri, virüs ve alerjenleri yüzde 99’a varan oranda nötralize ediyor.

Dolaylı ve doğrudan hava akımı seçenekleriyle kontrol sizde!
Yeni Kirigamine Klimalar’da hava akımının çok kuvvetli veya doğrudan hissedildiği durumlarda, dolaylı hava akımı ayarı kullanılarak akımın yönünü değiştirmek mümkün. Sıcak bir günde girdiğiniz mekanda hızlıca serinlemek ya da soğuk bir günde hızlıca ısınmak istediğinizde ise doğrudan hava akımını seçmeniz yeterli.

Çift kanat teknolojisi ile her yerde konfor
Yeni Kirigamine Klimalar’ın çift kanat teknolojisi ile sağ ve sol kanatlarını ayrı ayrı hareket ettirerek hava akımını odanın geniş bir alanına yönlendirebilirsiniz. Böylece iki farklı yerde oturan kişiye aynı anda konforlu bir ortam sağlarsınız.

www.klimaplus.com.tr 0216 661 00 66

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Daikin’in yeni kombisi Condense
KIŞ HAZIRLIKLARI BAŞLADI
DAIKIN VRV AİLESİNİN GÖZ BEBEĞİ VRV-i
DAIKIN TÜRKİYE, HENDEK FABRİKASI’NDA R32’Lİ ÜRETİM İÇİN START VERDİ
Daikin, bu soğutucu akışkanın yaygınlaşması için küresel çaptaki çalışmalarını sürdürüyor.
DAIKIN TÜRKİYE, 500 BÜYÜK SANAYİ DEVİ ARASINDA YÜKSELİYOR
Daikin‘in Kadınlara Verdiği Değer, Büyük Ödül ile Taçlandırıldı
DAIKIN, R32’Lİ YENİ SKY AİR A SERİSİ İLE SEZONA HIZLI GİRİYOR
DAIKIN´DEN NİHAT SIRDAR´LA İNDİRİM FIRSATI
Daikin, evlerde ´bayram havası´ estirecek
Daikin Dünya Çevre Günü’nde Çevresel Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı.
DAIKIN 8 MART’I SEKTÖRE KAZANDIRDIĞI KADIN BAYİLERİ VE TEKNİSYENLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADI
Akıllı Oda Termostatı ile Türkiye %37 Tasarruf Etti
Bu yasak dinozor kombileri tarihe gömecek, hepimize tasarruf ettirecek!
Dizayn ödüllü Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombi artık 30Kw kapasitesi ile sizlerle!
Mitsubishi Electric Manisa’daki Ev Tipi Klima Fabrikasının Resmi Açılışını Gerçekleştirdi
DAIKIN KOMBİ 14 ŞUBAT’A ÖZEL YÜZDE 14 İNDİRİMLİ!
İklimlendirme endüstrisinin lider fuarı ISK-SODEX kapılarını açtı
Daikin yeni nesil soğutucu gaz R32 ile multi sistemlere yeni avantajlar ekledi
E.C.A. Plustech kombi, %102,5 enerji verimliliği sağlıyor
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 2102 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS