Airfel Ürünleri Satış / Airfel Klima Kombi Radyatör
Daikin N Serisi Klimalar

BU KIŞ, MITSUBISHI ELECTRIC KLİMALAR İLE ISINIRKEN YÜKLÜ FATURALARA DUR DEYİN!

Etiketler:  , , , , , , ,

(MITSUBISHI ELECTRIC KLİMALAR)

(MITSUBISHI ELECTRIC KLİMALAR)
KlimaPlus, 1 Ocak 2014 tarihinde yürürlüğe girecek sezonsal verimlilik kriteleri ile uyumlu Mitsubishi Electric Klimalar ile bu kış da ısınmak isteyenler için alternatif bir çözüm sunuyor. Üstelik gerçek konforu ve tasarrufu herkes yaşayabilsin diye, Mitsubishi Electric klimalar KDV ve ÖTV indirimli özel kampanyasıyla tüm KlimaPlus bayi ve satış noktalarında müşterileriyle tanışmayı bekliyor.

Soğukların kendini hissettirmesiyle KlimaPlus kışı konforlu geçirmek isteyenlere, cazip fırsatlar sunuyor. Kış ayları boyunca sürecek ısınma giderlerinizi, enerjiyi verimli kullanan, tasarruflu Mitsubishi Electric klimalarla minimuma indirebilirsiniz. Üstelik şimdi yeni nesil Mitsubishi Electric klimalar, KDV ve ÖTV indirimi, kredi kartlarına çok özel taksit ve taksit erteleme imkanlarıyla satışa sunuluyor.


Mitsubishi Electric Klima konforunu herkes yaşayabilsin diye, yeni nesil Mitsubishi Electric Comfort Inverter serisi klimalar ayda 60TL’den başlayan taksitlerle tüm KlimaPlus bayi ve satış noktalarında müşterileriyle tanışmayı bekliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.klimaplus.com.tr adresinden ulaşılabilir.

01 Ekim-27 Aralık 2013 tarihleri arasında alacağınız tüm Kirigamine Zen Inverter, Comfort Inverter ve Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split klimalar kışa özel fiyatlarla KlimaPlus bayilerinde satışa sunuldu.“Türkiye Enerji Verimliliği Standartlarını Yükseltiyor”

Klimalarda enerji tüketimini en aza indirmeyi hedefleyen Avrupa Birliği standartları, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren ülkemizde de zorunlu hale geliyor. Enerji sınıfları “Sezonsal Verimlilik” olarak adlandırılan yeni kriterlere göre A+, A++, A+++ olmak üzere 3 yeni sınıfı daha içerecek şekilde genişletiliyor. Klimaların enerji sınıflarını mevsimsel çalışma performanslarına göre belirleyen ve yeni bir yöntem olan Sezonsal Verimlilik, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, maksimum tasarruflu klimalar geliştirilmesini amaçlıyor.

Mitsubishi Electric’in, yeni enerji yönetmeliğine uygun olarak üretilen klimaları geleceğe şimdiden hazır. Yeni nesil tüm Mitsubishi Electric klimalar Sezonsal Verimlilik kriterlerine göre A, A+, A++ ve A+++ enerji sınıfında yer alıyor.

“Bu A’ler bildiğiniz A’lar değil”

Şu anda pazarda A sınıfında yer alan bir klima yeni Sezonsal Verimlilik kriterlerine göre değerlendirildiğinde daha alt bir enerji sınıfına düşebilecek.

Eskiden tek bir çalışma noktasındaki hava sıcaklığı göz önüne alınarak geliştirilen klimalar şimdi yeni Sezonsal Verimlilik kriterlerine göre farklı hava sıcaklıklarında da tasarruflu ve performanslı çalışacak şekilde teknolojik özelliklerle donatılarak geliştirildi.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Baymak´ın klima satışları 7 ayda %56 oranında arttı.
Vaillant klimalar performans ve estetik kadar sağlığın da buluşma noktası
DAIKIN’DEN TÜRKİYE’NİN YENİ NESİL SOĞUTUCU AKIŞKAN R32 İLE ÇALIŞAN İLK KLİMASI: EMURA II
A+++ SOĞUTAN VE ISITAN KLİMA
Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor
İyi Bir Klima Almanın Kuralları
Mitsubishi Electric klimada yaz kampanyasını uzattı
Dünyanın en çok satan klima markası General’in yeni kampanyası yayında
KLİMADA “YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK FATURA” NASIL SAĞLANIR?
Ezber Bozan Klima: Kirigamine Zen
Vestel’in Plazma Inverter klima serisi en sağlıklı havayla serinletiyor
General´den Bebekli Aileler için Hijyenik Klima
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN KLİMA KONTROLÜNÜ MOBİLLEŞTİREN TEKNOLOJİ
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN TEKNOLOJİK KEŞİF
DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU
DAIKIN ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI VAM FA5 İLE HAVANIZI DEĞİŞTİRİYOR
MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN A+++ ISINMA KONFORU VE ENERJİ TASARRUFU
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN MÜCEVHER KLİMA
DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 226 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS