Airfel Ürünleri Satış / Airfel Klima Kombi Radyatör
Daikin N Serisi Klimalar

İSİB, 2017 YILININ İHRACAT YILDIZLARINA ÖDÜLLERİNİ VERDİ

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
İSİB, 2017 YILININ İHRACAT YILDIZLARINA ÖDÜLLERİNİ VERDİ
Daikin, ‘En Çok Split Klima İhracatı Yapan Firma’ ödülünün sahibi oldu

İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, yılı ödülle kapattı. İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ve sektörün başarılı ihracatçılarının açıklandığı “İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçıları” ödüllerinde, 2017 yılı ‘En Çok Split Klima İhracatı Yapan Firma’ ödülünün sahibi Daikin Türkiye oldu. Daha önceki yıllarda da bu ödülü alan Daikin, ihracattaki iddiasını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Daikin Türkiye Ar-Ge çalışmalarını hızlandırdı

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Daikin Türkiye’nin Ar-Ge ekibi, yeni ürün
geliştirme çalışmalarını hızlandırdı. İklimlendirme sektörünün Japon Devi Daikin, Ar-Ge konusundaki iddiasını Türkiye’ye taşıdı. Yürüttüğü faaliyetler sonucunda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca verilen Ar-Ge Merkezi belgesini alan Daikin Türkiye Ar-Ge Departmanı, bu itici güç ile maliyet düşürücü güncellemeler ve yeni ürün geliştirme çalışmalarına hız verdi.

TÜRKİYE´NİN EN YÜKSEK 2. İKİZ KULESİ FOLKART TOWERS’A DAIKIN’DEN ÜSTÜN TEKNOLOJİLİ İKLİMLENDİRME

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , ,
İzmir’in en yüksek kuleleri iklimlendirme konforu için Daikin’i seçti.
Folkart Towers Bayraklı projesi sakinleri yüksek verim, enerji tasarrufu ve konforu iklimlendirme sektörünün öncüsü Daikin farkıyla yaşıyor. Yağcıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan 200 metre anten yüksekliğiyle Avrupa´nın 5. ve Türkiye´nin en yüksek 2. ikiz kulesi olan Folkart Towers’ta Daikin’in üstün teknolojili iklimlendirme sistemleri kullanılıyor.

DÜNYA’NIN KLİMA SANTRAL LİDERİ TÜRKİYE’Yİ ÜS SEÇTİ

Etiketler:  , , , ,
Havalandırma sektöründe Dünya’nın en büyük global markalarından Systemair, İsveç, Danimarka, Hollanda, Kanada, Almanya, Hindistan ve Litvanya’da bulunan Klima Santrali fabrikalarından sonra şimdi de Türkiye’de fabrika açmaya hazırlanıyor. Hadımköy’de 30.000 metrekarelik alana kurulmuş yeni dev tesis ile dünya klima sektörünün kalbi artık İstanbul’da atacak. Yeni fabrika ile hem lokal pazara hem de Systemair HSK satış ofisleri ve yurt dışında iş yapan Türk müteahhitleri aracılığı ile yakın coğrafyalara klima santrali üretilecek. Başta körfez ülkeleri olmak üzere Doğu Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika’ya Klima Santrali ihraç edan Systemair HSK, Klima Santrali üretim kapasitesinin yüzde 50 - 60’lık kısmını ihraç etmeyi hedefliyor.

Systemair HSK’nın Hadımköy üretim tesisi, 19 Eylül Perşembe günü Systemair Yönetim Kurulu Başkanı Gerald Engström, Systemair HSK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vural Eroğlu ve Systemair HSK Genel Müdürü Ayça Eroğlu ile çok sayıda konuğun katıldığı törenle açıldı.

Dünyayı Türkiye Üzerinden Isıtmayı Planlıyoruz

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
´´Daikin´in, Türkiye´nin potansiyeli doğrultusunda yaptığı bu yatırım, ihracat açısından ülke ekonomimize büyük katma değer sağlayacak. Daikin ile birlikte yeni pazarlara girme fırsatımız olacak. Bu yatırım Türkiye´nin bölgenin iklimlendirme merkezi olmasına büyük katkıda bulunacak.´´

“Sektörün dünya çapında elde edeceği başarıda biz de önemli bir payın sahibi olmak istiyoruz.”

“Daikin, dünya çapındaki sektör deneyimini yerel pazarların da özelliklerini göz önüne alarak pazar şartlarına uygun olarak adapte edebilen başarılı bir firma. Geniş ürün gamı ile her mekana ve ihtiyaca urun ürünler sunuyor. Sektöründe gelecek trendlerini belirleyen bir misyonu üstleniyor.”

46 ülkeye ihracat yapan Airfel, kendi kalitesini dünyaya kabul ettiriyor.

Etiketler:  , , , , , , , , ,
Isıtma soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren Airfel, 1999 yılında kuruldu. Kısa sürede yakaladığı başarı ve büyüyen pazar payı sayesinde 2001 yılında Sanko Holding bünyesine katıldı. Bu birleşme ile birlikte marka yatırımları hız kazandı.

SANKO AIRFEL’İ TANITTI

Etiketler:  , , , , , , ,
Ülke genelinde pek çok alanda ticari faaliyetleri bulunan Sanko Holdingin üst düzey yöneticileri Akgün Otelde düzenledikleri bir programla ısınma alanındaki markası Airfeli tanıttı

Akıllı bina deyip geçmeyin, Klima sistemini öğrenin!

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Son yıllarda büyük iş ve alışveriş merkezleri, konutlar genellikle akıllı bina teknolojisiyle inşa edilmektedir. Akıllı bina demek kısaca yangın ve güvenlik sistem otomasyonları olan, ısıtma/soğutma havalandırma sistemlerinin merkezi otomasyona bağlı olduğu, kapalı, dışarıyla açılabilir bir cam ile irtibatı olmayan, havalandırmasını filtreden geçirerek ortama veren klima santralleri ile yapan, dış ortamdan ayrıştırılmış bina demektir. Bu yöntemle hem daha steril, hem de ısıtma ve soğutma yönünden daha ekonomik bir ortam hedeflenmiştir. Ancak bununla birlikte umulmadık sorun ve hastalıklara da ortam hazırlanmıştır.

AIRFEL SAKARYA’DAKİ İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel’in Anadolu turu devam ediyor. 15 Haziran’da Adapazarı’nda gerçekleştirilen toplantıda, yerel yönetim, Airfel bayileri ve sektör profesyonelleri bir araya geldi.

Airfel, sektörde başarı sağlayan birçok uygulamayı kendine, adapte ederek bu alanda ciddi bir yol aldı.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Son yıllarda önem kazanan sektörlerin başında lojistik geliyor. Konunun uzmanlar lojistiği iyi yöneten şirketlerin maliyetlerinde yüzde 50´ye varan tasarruf sağladığını belirtiyor. Airfel, sektörde başarı sağlayan birçok uygulamayı kendine, firma koşullarına adapte ederek bu alanda ciddi bir yol aldı.

Benzer birçok tanımı olsa da en yalın hali ile lojistik: müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktandan, yani kaynağından, tüketildiği son noktaya, yani nili tüketiciye kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin kili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, tanması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmettir. Bu tanıma uygun olarak yapılan işleri gruplarsak; De-Dİama, taşıma, stok yönetimi, bilgi ve kontrol, ambalajlama, gümrükleme ve müşteri hizmetleri.

Airfel Üretim Tesislerini incelediniz mi?

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Airfel A.Ş.
Isınırken, Serinlerken, Her Mekanda, Her Mevsimde Airfel.

Sanko Holding şirketlerinden ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından AIRFEL, 1999’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yaptığı cesur atılımlar ile yükseliş grafiğini ve cirosunu her yıl daha da artırıyor. 8 yılda sektörün öncüleri arasına girmeyi başaran AIRFEL, 2007’de pazar payını yüzde 15’e çıkararak sektörde ilk 3 firma arasına girmeyi hedefliyor.


AIRFEL; her türlü split klima (duvar tipi, multi split, kaset, yer tavan, salon, mobil, kanallı tip), ısıtma (radyatör ve kombi), soğutma, havalandırma cihaz ve ekipmanlarının üretimini, ihracatını, ithalatını, pazarlamasını ve dahili ticaretini yine kendi markası ‘AIRFEL’ adı altında yapıyor. 475 çalışanı olan AIRFEL’in İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra İzmir, Ankara ve Gaziantep’te 3 bölge müdürlüğü bulunuyor. AIRFEL, 2006 itibariyle satış, pazarlama, üretim ve satış sonrası hizmetler konularında uzmanlaşan 2 şirket, 4 üretim tesisi ve deneyimli ekibiyle çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye genelinde 350 bayi ile ürünlerini sunarken, 450 servis ile hizmet veriyor.
 Klima Nedir?
 Klima Cihazları Nasıl Soğutur?
 Klima Cihazları Nasıl Isıtır?
 Salon Tipi Split Klimalar
 Duvar Tipi Klimalar
 Pencere Tipi Klimalar
 Yer Tavan Tipi Klimalar
 Klima Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken TİCARİ Konular
 Klima Kullanıyorsanız Bunlara Dikkat Etmelisiniz
 Klima Sağlığa Zararlımıdır?
 Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
 Hangi Kapasitede Klima Seçmeliyiz?
 A sınıfı klima ile G Sınıfı klima arasında ne fark vardır?
 Inverter teknolojisi nedir ?
 Split Klima kullanımı dünya çapında Neden çok popüler ?
 Klimamı ısınma amaçlı kullanırken nasıl en yüksek verim alabilirim?
 Heat Pump ne demektir?
 Kombi Nedir?
 Kombi Seçimi Esnasında Göz Önünde Bulundurulacak Önemli Noktalar.
 Bacalı Tip Kombiler
 Hermetik Tip Kombiler
 Yoğuşmalı Kombi Nedir?
 Kombi Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular
 Kombi ve Radyatörler ile ilgili teknik bilgiler
 Hermetik/Bacalı Kombi arasındaki fark nedir?
 Mekanıma uygun kombi kapasitesini nasıl belirleyebilirim?
 Radyatör Nedir?
 Termostatik Radyatör Vanası Nedir?
 Panel radyatörün diğer radyatörlerden farkı nedir?
 Radyatörlerin havasını nasıl alabilirim?
 Radyatörler ile ilgili teknik bilgiler
 Radyatörlü Evler için öneriler
 Neden termostatik radyatör vanası kullanılmalı ?
 Alüminyum Radyatör Genel Özellikleri
 Aluminyum Radyatör Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 Havlupan Genel Özellikleri
 Havlupan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 Havlupan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 Hava Perdesi Nedir?
 Hava Perdesi Seçimi
 Hava Perdesi Tipleri
 Hava Perdesinin Amacı Nedir?
 Hava Perdesi Nerelerde Kullanılır?
 Hava Perdesinin Verimliliği
 Hava Perdesinin Güvenliği
 VRF KULLANIM ALANLARI NEDİR?
 VRF/VRV AVANTAJLARI NEDİR?
 Infrared Isıtıcılar nasıl ısıtır?
 ISINMA Nedir, ısınma çeşitleri nelerdir?
 Elektrikli Infrared ısıtıcı nerelerde kullanılır?
 Infrared ısıtıcı ile ısıtmanın sağlık açısından zararı var mıdır ?
 Infrared ısıtıcı ile ısınmak pahalımıdır ?
 Infrared ışıkla ısıtma sisteminin genel özellikleri nelerdir?
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 203 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS