Airfel Ürünleri Satış / Airfel Klima Kombi Radyatör
Daikin KlimaMITSUBISHI ELECTRIC KLİMA’DAN SIRA DIŞI BİR KAMPANYA

Etiketler:  , , , , ,
Yeni Kirigamine Klima alan 10 talihli ve 3 yetkili satıcı

Japonya’nın Kirigamine Tepeleri’ne gidiyor

Üstün ve öncü teknolojisiyle öne çıkan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin Türkiye distribütörü KlimaPlus, Sezonsal Verimlilik kriterlerine göre soğutma ve ısıtmada A+++ enerji sınıfında yer alan, havayı temizleyen özel filtre sistemi Plasma Quad, bulunduğunuz yeri ve uzak noktalardaki sıcaklıkları algılayan 3D i-see Sensör ve hava akımı yönlendirme sistemleri ile fark yaratan Yeni Kirigamine Klimaların lansmanında sıra dışı bir kampanyaya imza attı. Mitsubishi Electric tarafından Japonya’da ferah havasıyla ünlü Kirigamine Tepeleri’nden ilham alınarak geliştirilen Yeni Kirigamine Klimalar için “Kim demiş klima sizi Japonya’ya uçurmaz diye?” sloganı ile start verilen kampanya kapsamında 15 Mart 2014 tarihine kadar Kirigamine Klimalardan satın alanlar arasında çekiliş düzenlendi. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişle belirlenen 10 talihli ve yanı sıra kampanya dönemi boyunca en çok Kirigamine Klima satışı yapan 3 KlimaPlus bayisi Japonya seyahati kazandı. 27 Mayıs - 2 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Japonya seyahatinin rotasında; ülkenin en gözde şehirleri Tokyo, Shizuoka, Osaka ve Kyoto, Mitsubishi Electric Fabrikası ve tabi ki Kirigamine Tepeleri ile Kirigamine Müzesi olacak.

BEKO YENİ KLİMALARIYLA YAZA HAZIR

Etiketler:  , , , , ,
Beko’nun ürün gamındaki yeni ev tipi klimalarla yaz daha rahat geçecek. Mayıs ayından itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan klimalar, teknolojisinin yanı sıra tasarımıyla da evlerin bütünlüğünü tamamlayacak.

VADİSTANBUL´A MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA SİSTEMLERİ İMZASI

Etiketler:  , , , , , ,
İstanbul’da yeni bir simge haline gelme hedefiyle Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu tarafından hayata geçirilen Vadistanbul’un birinci etabı olan Vadistanbul Teras’ta iklimlendirme çözüm ortağı olarak KlimaPlus seçildi. 1.111 konuttan oluşan Vadistanbul Teras’ta her mevsim sorunsuz çalışan, sessiz ve kontrolü kolay Mitsubishi Electric Multi Sistem Klimalar kullanılacak. Projede sadece 17,5 santimetre yüksekliğiyle mimari estetiğe uyumlu Mitsubishi Electric MLZ-KA serisi iç üniteler tercih edildi.

Mitsubishi ile doğru klimayı seçin

Etiketler:  , , , , , , ,
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri ile doğru klimayı seçerek hayat kalitenizi yükseltin. Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, Dünya Sağlık Günü´nde doğru klima seçimi ve kullanımı konusuna değindi.

Arçelik´in Yeni Klimaları Ferahlığı Evlere Taşıyor

Etiketler:  , , , , , ,
Arçelik, ev tipi klimalarda ürün gamını yeniledi. Üstün özellikleriyle yüksek enerji sınıfında bulunan yeni ürünler, Mayıs ayından itibaren mağazalardaki yerini alacak.

Enerji sınıfında Mitsubishi önceliği

Etiketler:  , , , , , ,
Dünya enerji verimliliği için çalışırken 2012 yılı sonu itibariyle cari açığının yüzde 71’i enerji ithalatından kaynaklanan Türkiye’de de enerji verimliliği yol haritası çizildi.

DAIKIN TÜRKİYE ÜRETİM STRATEJİLERİNİ VE HEDEFLERİNİ TEDARİKÇİLERİ İLE PAYLAŞTI

Etiketler:  , , , , , , ,
Daikin paydaşlarını da liderliğe hazırlıyor
İklimlendirme sektörünün lider kuruluşu Daikin, ‘hep birlikte büyüme’ stratejisi doğrultusunda tedarikçileri ile bir araya geldi. Daikin’in hedeflerinin yanı sıra temel prensip ve standartlarının paylaşıldığı toplantıda Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, “Biz büyüyorsak sizler de büyümelisiniz. Bu potansiyel hepimizde var. Kısa vadeli sorunlara takılmadan çok çalışmalı ve ülkemizi uluslararası platforma hep birlikte temsil etmeliyiz” dedi.

MITSUBISHI ELECTRIC TÜRKİYE KLİMA PLUS’I SATIN ALIYOR

Etiketler:  , , , , , ,
19 Şubat Çarşamba, İstanbul - Mitsubishi Electric Türkiye, Türkiye klima distribütörü Klima Plus’ı satın alacağını açıkladı. Bu satın alma ile Türkiye klima pazarındaki varlığını güçlendirmek isteyen Mitsubishi Electric, Klima Plus’ın hisselerinin tamamına sahip olacak.

KLİMAPLUS PRESTİJLİ OTELLERİN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYOR

Etiketler:  , , , , ,
LaresPark Hotel Taksim

Mitsubishi Electric Klima’yı tercih etti

KlimaPlus, profesyonel mühendislik yaklaşımını doğru cihazlarla birleştirerek iklimlendirme konusunda otellerin çözüm ortağı oluyor. Konfor odaklı yaklaşımını tüm detaylarıyla misafirlerine yaşatan LaresPark Hotel, KlimaPlus güvencesiyle konfor, verim ve dayanıklılığın en yüksek standartlarını gösteren Mitsubishi Electric City Multi VRF sistemlerini tercih etti.

MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA´NIN JAPONYA´YA UÇURAN KAMPANYASI BİTİYOR!

Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Japonya’nın Kirigamine Tepeleri’ne çıkaracak kampanyaya

katılmak için son gün 15 Mart!

Üstün ve öncü teknolojisiyle öne çıkan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin, hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alan Yeni Kirigamine Klimaları’na özel başlattığı kampanyada sona yaklaşıldı. Japonya’nın ferah havasıyla ünlü Kirigamine Tepeleri’nden ilham alınarak geliştirilen Yeni Kirigamine Klimalar’dan 15 Mart 2014 tarihine kadar satın alan 10 talihli Japonya seyahatine gitmeye hak kazanacak.

Artık Antalya için A sınıfı olan bir klima İstanbul için A sınıfı olmayabilir

Etiketler:  , , , , , , , ,
Ülkelerin ekonomik ve ekolojik dengelerinin korunmasında en önemli faktör kuşkusuz ki enerji… Türkiye de enerji kaynaklarını verimli kullanmak konusunda daha başarılı projelere gereksinim duyuyor. Çünkü 2012 yılı sonu itibariyle ülkemizin cari açığının yüzde 71’i enerji ithalatından kaynaklanıyor. Enerji ihtiyacımızı karşılamak için 2012 yılında 60 milyar dolar harcadık ve bu rakamın 2023 yılında 106 milyar dolar seviyesine çıkması bekleniyor.

MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA’DAN JAPONYA’YA UÇURAN KAMPANYA

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
15 Mart’a kadar Yeni Kirigamine Klima alan 10 kişi
Japonya’nın Kirigamine Tepeleri’ne çıkacak

Üstün ve öncü teknolojisiyle Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfında yer alan Yeni Kirigamine Klimaları’na özel bir kampanyaya imza atıyor. Mitsubishi Electric tarafından Japonya’da ferah havasıyla ünlü Kirigamine Tepeleri’nden ilham alınarak geliştirilen Yeni Kirigamine Klimalar’dan 15 Mart 2014 tarihine kadar satın alan 10 talihli Japonya seyahatine gitmeye hak kazanacak. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekilişle belirlenecek 10 şanslı kişi için 27 Mayıs - 2 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Japonya seyahatinin rotasında; ülkenin en gözde şehirleri Tokyo, Shizuoka, Osaka ve Kyoto, Mitsubishi Electric Fabrikası ve tabi ki Kirigamine Tepeleri ile Kirigamine Müzesi olacak.

Daikin: Keşke iki yıl önce gelseydik

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Japon klima devi Daikin, 2011´de girdiği Türkiye´ye 2 yıl önce gelmediğine pişman oldu. 2 yılda cirosunu üçe katlayan şirket, Çek Cumhuriyeti´ne yapacağı yatırımı da Türkiye´ye kaydırdı

Isıtma-soğutma sektörün önde gelen firmalarından Japon Daikin, 2011´de 265 milyon dolara Airfel´i satın alarak girdiği Türkiye pazarındaki performansından son derece memnun. Hatta şirketin merkezi Keşke daha önce gelseydik diyerek gecikmekten duydukları pişmanlığı dile getiriyor. Hedefinin iki yıl ilerisinde performans gösteren Daikin Türkiye, 2011´de 230 milyon lira olan cirosunu 2 yılda 700 milyona çıkardı. Şirketin 2014 hedefi ise 820 milyon lira.

Bosch Termoteknik, yatırımcılar, proje tasarımcıları ve mekanik müteaahhitleri Güney Kore’de ağırladı

Etiketler:  , , , ,
LG Klima Sistemleri Türkiye distribütörü Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Tic. A.Ş., şirketin Güney Kore’deki fabrikasına ve Ar-Ge Kampüsü’ne bir inceleme gezisi düzenledi.

LG Inverter klimalar kışın da tasarruflu ısıtıyor

Etiketler:  , , , , , , , ,
Yazın hızlı soğutma özelliğiyle yaşam alanlarını konforlu hale getiren LG Inverter klimalar, üstün ısıtma performansları sayesinde kışın da enerji tasarrufu yaparak ısınmayı sağlıyor. Gerçek yeni nesil klimalar olarak gösterilen LG klimalar, soğutma ve ısıtmayı ortam sıcaklığına bağlı olarak uygun bir şekilde kontrol edebilen özgün teknolojik yeniliklerden faydalanıyor. Böylece, daha yüksek performans seviyelerine ulaşırken, aynı zamanda elektrik tüketiminde tasarruf da ediyor.

BU KIŞ, MITSUBISHI ELECTRIC KLİMALAR İLE ISINIRKEN YÜKLÜ FATURALARA DUR DEYİN!

Etiketler:  , , , , , , ,
KlimaPlus, 1 Ocak 2014 tarihinde yürürlüğe girecek sezonsal verimlilik kriteleri ile uyumlu Mitsubishi Electric Klimalar ile bu kış da ısınmak isteyenler için alternatif bir çözüm sunuyor. Üstelik gerçek konforu ve tasarrufu herkes yaşayabilsin diye, Mitsubishi Electric klimalar KDV ve ÖTV indirimli özel kampanyasıyla tüm KlimaPlus bayi ve satış noktalarında müşterileriyle tanışmayı bekliyor.

Daikin´den %20 İndirimli Klima Kampanyası

Etiketler:  , , , , , , ,
Daikin´den Kışın Soğuğunda %20 İndirim. Word´e özel peşin fiyatına 12 taksit.

Kış boyu tasarruflu ısınmak isteyenlere Bosch Slim İnverter Klima

Etiketler:  , , , , ,
A enerji sınıfı Bosch klimalardan bile yüzde 35 daha az
enerji tüketilmesini sağlayan eşsiz İnverter Teknolojisi’ne sahip
Bosch Slim İnverter klimalar, özellikle kışların daha ılıman geçtiği
iklim bölgelerinde yaşayanlar, evinin tek odasını kullananlar ve 1+1 dairelerde
oturanlar için çok ideal. Sadece 15 cm’lik kalınlığı ve kompakt boyutları ile
her mekâna kolayca sığan Bosch Slim İnverter klimalar, bulunduğu ortama
dekoratif bir hava da katıyor. Hem enerji tasarruflu hem çok kullanışlı hem de
şık Bosch Slim İnverter klimalar ile kışın ısınmak bir keyif haline geliyor.

LG Multi V IV ticari tip klima

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , ,
LG teknolojideki bilgi birikimini ticari tip klimaya aktarıyor

Maliyete dayalı rekabette yeni çözüm:
LG Multi V IV ticari tip klima

LG’nin lansmanını gerçekleştirdiği yeni ticari tip kliması Multi V IV, üstün performans ve sınıfında lider enerji verimliliği sunuyor.

LG Electronics yeni ticari tip kliması Multi V IV’ü Hilton Convention Center’da gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı. Multi V ürün serisinin en son üyesi olan bu model üst düzey enerji verimliliği sunarak işletme maliyetlerinin düşürülmesine katkı sağlıyor. Multi V IV bir dizi gelişmiş, patentli teknolojinin yanı sıra kullanıcının sistemi uzaktan görüntüleme ve kontrol edebilmeye olanak veren akıllı kontrol özelliğine sahip.

DÜNYA´NIN KLİMA SANTRAL LİDERİ TÜRKİYE´DEKİ DEV FABRİKASINI AÇTI

Etiketler:  , , , ,
Havalandırma sektöründe Dünya’nın en büyük global markalarından Systemair, İsveç, Danimarka, Hollanda, Kanada, Almanya, Hindistan ve Litvanya’da bulunan Klima Santrali fabrikalarından sonra şimdi de Türkiye’de fabrika açtı.

Eylül Sonuna Kadar Rose Salon Tipi Klima Alan Herkese Boracay Klima Anında Hediye!

Etiketler:  , , , , , , , ,
Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri olan Samsung Electronics Co., Ltd., tüketicilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hem ofisinde hem evinde veya hem yazlık evinde hem kışlık evinde ya da hem salonunda hem de yatak odasında klimaya ihtiyacı olan tüketicilerini de düşünen Samsung, tasarımı teknoloji ile harmanladığı yeni ürünü Samsung Rose Klima’yı satın alan herkese anında Boracay Klima hediye ediyor.

DÜNYA’NIN KLİMA SANTRAL LİDERİ TÜRKİYE’Yİ ÜS SEÇTİ

Etiketler:  , , , ,
Havalandırma sektöründe Dünya’nın en büyük global markalarından Systemair, İsveç, Danimarka, Hollanda, Kanada, Almanya, Hindistan ve Litvanya’da bulunan Klima Santrali fabrikalarından sonra şimdi de Türkiye’de fabrika açmaya hazırlanıyor. Hadımköy’de 30.000 metrekarelik alana kurulmuş yeni dev tesis ile dünya klima sektörünün kalbi artık İstanbul’da atacak. Yeni fabrika ile hem lokal pazara hem de Systemair HSK satış ofisleri ve yurt dışında iş yapan Türk müteahhitleri aracılığı ile yakın coğrafyalara klima santrali üretilecek. Başta körfez ülkeleri olmak üzere Doğu Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika’ya Klima Santrali ihraç edan Systemair HSK, Klima Santrali üretim kapasitesinin yüzde 50 - 60’lık kısmını ihraç etmeyi hedefliyor.

Systemair HSK’nın Hadımköy üretim tesisi, 19 Eylül Perşembe günü Systemair Yönetim Kurulu Başkanı Gerald Engström, Systemair HSK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vural Eroğlu ve Systemair HSK Genel Müdürü Ayça Eroğlu ile çok sayıda konuğun katıldığı törenle açıldı.

DAIKIN’DEN YAZ-KIŞ TÜKETİCİ DOSTU ZHARA KLİMA!

Etiketler:  , , , , , , , ,
Hem akıllı hem de ekonomik klima
Zhara, dört mevsim konfor sağlıyor

Üstün enerji tasarrufu sağlayan yeni modelleri ile kullanıcısının beğenisini toplayan Daikin, performansı ile göz dolduran Zhara serisi klimaları ürün gamına kattı. Tüm Daikin inverter klimalar gibi en yüksek performansı en az enerji ile sağlayan Zhara, hem ısıtma hem de soğutma amaçlı kullanımı ile dört mevsim konfor yaşatıyor.

Klima hasta eder mi?

Etiketler:  , , , ,
Uzmanlar, klimanın hasta etmediğini, aksine kaliteli bir uyku için yatak odasında bulundurulmasının gerekliliğine işaret ediyor.

Daikin´den Klima alan herkes Türkiye´nin Canı´na destek oluyor.

Etiketler:  , , , , , , , ,
TÜRKİYE’NİN CANLARI DAIKIN İLE KORUMA ALTINDA!

Nesli tükenmekte olan canlılara
Daikin ve müşterileri yardım eli uzatıyor

Dünyanın lider klima üreticisi Daikin, WWF-Türkiye ile birlikte nesli tehlike altında olan canlı türlerini koruma altına alıyor. WWF-Türkiye’nin yürüttüğü ‘Türkiye’nin Canı Kampanyası’nın Altın Sponsoru olan Daikin Türkiye, bu işbirliği çerçevesinde klima alan her müşterisine de bağış sertifikası veriyor.

Paladyum Beytepe Daikin´i Seçti

Etiketler:  , , , , , ,
Ankara’nın yeni yaşam alanı Paladyum Beytepe, iklimlendirme çözümlerinde dünya lideri Daikin’i tercih etti.

Ankara’nın çevreci konut projesi olarak aydınlatmasından, bahçe sulamasına kadar tüm detayların düşünüldüğü Paladyum Beytepe’de, ısıtma-soğutma-havalandırma ihtiyacı yeni nesil sistemler ile karşılanacak. Paladyum Beytepe, Mini VRV sistemleri ile her yaşam alanına özel ısıtma-soğutma konforu sunacak.

Klima çocuklara zararlı mı?

Etiketler:  , , , , , ,
Klimaların çocuk sağlığı üzerindeki etkileri hakkında bilgi veren Çocuk Alerji ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Akçay, astım, alerjik nezle ve göz alerjisi olan çocuklarda klimanın zararlı olabildiği gibi faydalı da olabileceğini söyledi.

GÜRTEKNİK, VRV KLİMA SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE´DEKİ UZMANI OLDU

Etiketler:  , , , , , , ,
Ali İhsan Gür/ Gürteknik, VRV klima sistemlerinin Türkiye´deki uzmanı oldu VRV klima sistemleri denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Gürteknik, Daikin markasının Türkiye´deki önemli distribütörlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor, Merkezi klima sistemi olan VRV´nın satışını gerçekleştiren firma, Euphoria Aegean Resort & SPA projesinde yer aldı.

Klima Kullanmanın Püf Noktaları

Etiketler:  , , , , , , , , ,
Klima cihazlarının montajı yetkili servislere veya usta tesisatçılara yaptırılmalı, montaj sırasında garanti şartlarına uyulmalıdır. Klimaların veriminin ve ömrünün artması için periyodik bakım ve kontroller yaptırılmalıdır. Klima, örneğin kurutma, yiyecek içecek soğutma ya da ısıtma gibi amaç dışı kullanılmamalıdır. Klima kullanımında iç sıcaklıkla dış sıcaklık arasındaki farkın 10 dereceyi geçmemesi gerekiyor. Örneğin dışarıda sıcaklık 40 derece ise klima 29-30 derecede çalıştırılmalı. Klimayı 20 derecede çalıştırıp birden 45 dereceye çıkarsanız vücut şoka uğrar. Gerek iç gerekse dış tarafta hava giriş ve çıkışlarına akışı engelleyecek herhangi bir cisim konulmamalı, mekanın güneş ışığı girerek ısınması, perde kapalı tutularak önlenmelidir.

GERÇEK ANLAMDA ŞIK MEKANLAR İÇİN; SAMSUNG´DAN ROSE...

Etiketler:  , , , , ,
Performans, tasarım ve stilden ödün vermeyenlerin gözdesi;
GERÇEK ANLAMDA ŞIK MEKÂNLAR İÇİN; SAMSUNG’DAN ROSE… Yaz sıcaklarının kendisini iyice hissettirmeye başladığı şu günlerde;
“Klima taktırsak mı? Taktırmasak mı?” sorusuna en zarif yanıt bu yaz Samsung’dan geldi.

Daikin´den yaprak hışırtısı kadar sessiz Çalışan yeni nesil klima ´Mira´

Etiketler:  , , , , , , ,
SESSİZ SESSİZ ÇALIŞIRKEN, BAKTERİLERİ YOK EDİYOR.
Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun üstün enerji tasarrufu sağlayan yeni modelleri ile bu yaza damgasını vuran Daikin, son olarak Mira serisi klimaları tüketicinin beğenisine sundu.

Daikin´den GS Bonus´a Özel Kampanya

Etiketler:  , , ,
Daikin´den GS Bonus´a özel 1000TL ve üzeri harcamanıza 100 TL bonus, Üstelik 12 taksit ve 3 ay erteleme fırsatıyla.

Kullandıkça Kazandıran Klima DAIKIN

Etiketler:  , ,
Sıradan bir A sınıfı klima kullanan aile ile AB standartlarında A sınıfı bir klima kullanan aile arasındaki fark.
A Sınıfı Klimada Yeni AB Standardı Daikin´de

Klima satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 91 arttı

Etiketler:  , , , , , ,
Sahibinden.com´dan yapılan açıklamaya göre, klima fiyatlarında değişiklik gözlenmezken, en çok satılan klima markası Arçelik oldu. Arçelik’i sırasıyla Beko, Vestel, Airfel ve Demirdöküm izledi.Açıklanan verilere göre, en çok klimanın İstanbul’da satıldığı kaydedildi. İstanbul’u sırasıyla İzmir, Antalya, Ankara ve Bursa izlerken, en çok klima satışının mayıs ayında gerçekleştiği gözlendi.

KLİMALAR GERÇEKTE NE KADAR ENERJİ HARCIYOR?

Etiketler:  , , , ,
KLİMADA DÜNYANIN 1 NUMARASINDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Dünyanın klima uzmanı olarak klimaların enerji kullanımıyla ilgili bilinmeyenleri açıklamak bize düşer. Çünkü yanlış bilinenler hem doğaya zarar veriyor, hem cep yakıyor.

DAIKIN TÜRKİYE, YAZ SEZONUNU ADANA’DA AÇTI!

Etiketler:  , , , , , ,
Daikin Türkiye büyüme
atağını Anadolu’da sürdürüyor


İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, yeni sezonun açılışını Adana’da yaparak Türkiye’deki büyüme planlarını anlattı. Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, bu yıl 9’u Adana ve çevresinde olmak üzere 57 yeni açılış yapacaklarını belirtirken, yıl sonunda 184 bayiye ulaşacaklarını açıkladı.

Babalara Profilo´dan serin yaz seçenekleri

Etiketler:  , , , , ,
Bu yıl Babalar Günü’nün en cazip hediye önerisi Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nden geliyor.

Yenilikçi inverter ve iyonizer özellikleriyle Profilo klimalar tüm babalara serin olduğu kadar enerji tasarruflu bir yaz vaat ediyor.

Bu Yaz Evler Profilo Bio Model Split Klima İle Nefes Alacak

Etiketler:  , , , , , ,
BSH grubunun Türkiye’deki yerel markası olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni Bio Model split kliması, temiz hava sağlayan Bio Filtre özelliği ve hepa filtresi ile bu yaz evlere sağlık ve konforu bir arada sunuyor.Bio filtre özelliği ile evleri kirli hava, çiçek polenleri ve toz akarından koruyan Profilo Bio Model Klima, evlerde solunan havayı sigara dumanından arındırarak, bakteri, mantar ve mikropların aktif hale geçmesini önlerken yüksek sterilizasyon gücü ile konfor ve sağlığı bir arada sunuyor.

Dünyanın 1 numarasından cebinizi serinletecek uyarı!

Etiketler:  , , , , ,
Mevcut enerji sınıfları gerçeği yansıtıyor mu?
Klima alırken dikkat edin, mutlaka sezonsal verimliliğini sorun. Tasarruflu diye aldığınız klima, sonradan cebinizi yakmasın.

Beko İle Doğal Serinlik

Etiketler:  , , , , ,
Evinizin Havasını Değiştirmenin En Tasarruflu Yolu
Sıcak yaz ayları için Beko birbirinden özel serinleme seçenekleri sunuyor. Beko New Artcool Mırror Inverter Klima modelleri birbirinden üstün özellikleri ile sıcak yaz aylarında en büyük kurtarıcınız olacak. Beko klimalar, çevre dostu yeni teknolojiyi sizin için konfora ve mutluluğa dönüştürüyor. Böylece eviniz, her mevsim dilediğiniz sıcaklıkta kalıyor, taptaze havasıyla sizi doğaya götürüyor. İhtiyacınıza en uygun Beko klimayı seçin, en doğal ve ekonomik şekilde serinleyin.

Herşey tamamen Tasarım ile alakalı

Etiketler:  , , ,
Daikin Emura ile yaşam

Sabit bir sıcaklığın mükemmel şekilde tasarlandığı modern evler - Daikin Emura.


Herşey tamamen Tasarım ile alakalı
Daikin Emura´nın en önemli özelliği, görünüşüdür. Daha önce bir klimanın tasarımına ve dış görünümüne hiç bu kadar emek harcanmamıştı.
İyi görünmek, iyi hissetmenin bir parçasıdır, bu nedenle etrafımızda her zaman güzel tasarlanmış objeler isteriz. Daikin, bu durumu önceden fark etmiş, performans olarak Daikin uzmanlığına uygun bir şık tasarıma öncülük etmiş ve neticesinde Daikin Emura ortaya çıkmıştır.

Vestel Klimaları Yüzde 50´Ye Varan Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Etiketler:  , , , , ,
Vestel´in yenilenen klimaları A enerji sınıfı klimalara oranla yüzde 50´ye varan enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcılarına maksimum performansı en ekonomik şekilde sunuyor. V-Fashion, V-Plasma Plus ve V-Inverter olmak üzere üç farklı klima serisiyle klima ürün gamını genişleten Vestel, son teknoloji, yüksek tasarruf oranı ve şık tasarımı bir araya getiriyor.

Vestel klima ürün gamını genişletti

Etiketler:  , , , ,
Vestel, V-Fashion, V-Plasma Plus ve V-Inverter olmak üzere üç farklı klima serisiyle ürün gamını genişletti.

Daikin Türkiye, Shira Serisi Klimalar ile sektöründe bir ilke imza attı.

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Türkiye´de 2014 yılında uygulanmaya alınması beklenen sezonsal verimlilik kriterlerini AB ile ile eş zamanlı olarak uygulamaya başlayan Daikin Türkiye, Shira Serisi Klimalar ile sektöründe bir ilke imza attı. Türkiye´nin ´Sezonsal Verimlilik´ kriterlerine uygun ilk kliması olarak piyasaya çıkan Shira, enerji tasarrufu sağlayan akıllı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Bu Klima Çok Marifetli

Etiketler:  , ,
LG Prestige Inverter klimalar virüsleri ortadan kaldırıyor, üstüne de cilt bakımı yapıyor

Havaların ısınmasıyla birlikte klima mevsimi de açıldı. Bosch Termoteknik tarafından sunulan LG Inverter Klima, az enerji harcaması ve sessiz çalışmasının yanı sıra, H1N1’de dahil olmak üzere çeşitli virüsleri ortadan kaldırıyor, cilt nemlendirme özelliği ile, cildin kurumasını engelleyip nem sağlayarak cilt bakımı yapıyor ve alerjiye neden olan organizmaları ortadan kaldırıyor.

DAİKİN TÜRKİYE SON İKİ YILDIR SEKTÖR ORTALAMASININ ÜZERİNDE BİR BÜYÜME KAYDEDİYOR

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemlerinde Enerji Verimliliği Daikin Türkiye Son İki Yıldır Sektör Ortalamasının Üzerinde Bir Büyüme Kaydediyor Temmuz 2011 ´de ülkenin önemli markalarından biri olan Airfel´i bünyesine katarak, yoluna daha güçlü devam eden Daikin Türkiye, iklimlendirme sektörünün en önemli yatırımcılarından biri haline geldi. Geçen yıl iklimlendirme sektörünün yüzde 6 büyüdüğü bir pazarda, kendini yüzde 52 oranında büyüten Daikin Türkiye´nin bu büyüme serüvenini ve bundan sonraki hedeflerini Daikin Türkiye CEO´su Hasan Önder´e sorduk.

LG Klima İle Cildinizin Doğal Güzelliğini Koruyun

Etiketler:  , , , ,
Günümüzün kentsel koşullarında birçok kişi cildinin kuruluğundan şikayet ediyor. İnsanlar aynı zamanda ciltle dost sebze ve meyve yiyor, 8 bardak su tüketiyor ve hatta duş alırken sıcak suyu kullanmaktan kaçınıyor.

Ancak, bulunduğunuz ortamdaki havanın kalitesi fazlasıyla önem taşıyor ve maalesef bu durum da çoğu kişi tarafından bilinmiyor.Uzun süre çalışan klimalı bir ortamda bulunmak cildin nemini alıyor. Bunun önemini fark eden klima üreticileri güzel bir cilt için optimum havayı sağlayacak teknoloji üzerinde çalışıyorlardı.

Klima bakımı için yazın kavurucu sıcaklarını beklemeyin

Etiketler:  , , , , ,
Makine mühendisi ve enerji uzmanı Umut Barış Ballıkaya, ev ve işyerleriyle arabaların vazgeçilmez ihtiyaçları haline gelen klimaların bakımının zamanında yapılmasını önerdi. Özellikle yaz sıcakları bastırmadan temizlenmesini tavsiye eden Ballıkaya, Vatandaşlarımız, kavurucu sıcakların en rahatlatıcı çaresi olarak görülen ve neredeyse tüm yaşam alanlarında kullanılan klimaların periyodik bakımına, temizliğine ve konumlandırılmasına dikkat etmemesi durumda fazla enerji tüketiminden dolayı maddi kayıplara uğrayacağı gibi çeşitli hastalıklarla da karşı karşıya kalabilir. dedi.

DAIKIN TÜRKİYE HEDEFLERİNİ BÜYÜTTÜ!

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
Daikin Türkiye yüzde 52 büyüdü
2013´te çıtayı daha da yükseltti


Isıtma ve soğutma sektörünün önde gelen kuruluşlarından Daikin Türkiye, 2012 yılında tüm hedeflerini aşarken, 2013 yılına da iddialı bir başlangıç yaptı. Sektörün yüzde 6 büyüme kaydettiği 2012 yılını yüzde 52 büyüyerek 518 milyon TL ciro ile kapattıklarını belirten Daikin Türkiye CEO´su Hasan Önder, yeni ciro hedeflerini 640 milyon TL olarak açıkladı. Önder bu doğrultuda yeni yatırım planlarını devreye soktuklarını belirtirken, istihdam hedefini de 1500 kişiye yükselttiklerini kaydetti.

Mitsubishi Electric Türkiye’de Ofis Açtı

Etiketler:  , , , ,
Yeni şirket, hem Türkiye hem de çevre bölgelerde faaliyetlerini genişletiyor.

İSTANBUL, 8 Ocak 2013, Salı – Mitsubishi Electric Corporation (TOKYO:6503) bugün, Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş.’nin şirketin Türkiye’deki ilk ofisi olarak kurulduğunu duyurdu. Türkiye’de kurulan yeni şirket, Mitsubishi Electric Group’un Türkiye ve çevre bölgelerdeki faaliyetlerini desteklemenin yanı sıra iş geliştirme hedefi de güdüyor. Mitsubishi Electric, sahip olduğu büyüme potansiyeline paralel olarak Türkiye’yi öncelikle pazarlar arasında konumlandırdı.

Daikin Klima kış aylarında ısınmanın kolayını buldu!

Etiketler:  , , , , , ,
Daikin Klima, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte klimalarda özel kampanyalar yapmaya başladı.

Daikin Klima, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte klimalarda özel kampanyalar yapmaya başladı. Dünyanın klima uzmanı Daikin “Peşin peşin ısının, taksit taksit ödeyin” kampanyasıyla kış aylarının sıcak geçmesini sağlayacak.

Daikin, Enjoy serisini inverter klimalara yüzde 10 indirim yapıyor. 3 yıl cihaz, 5 yıl kompresör garantili klimalar için 3 bin 440 liraya varan indirim ve Garanti Bankası kartlarına özel 12 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunuyor.

Azerilerden Daikin´e yoğun ilgi

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, Azerbaycan’da Aqua-therm Bakü Fuarı’na katıldı. Global sektör profesyonellerini buluşturan Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, Yalıtım ve Tesisat Fuarı Aqua-therm Bakü’de Daikin standı ilgi odağı oldu. Daikin fuarda En İyi Stand Tasarımı ödülüne layık görüldü.

YENİ MEZUN OLDULAR, PASAPORTLARINI ALIP AVRUPA’DA ÇALIŞMAYA BAŞLIYORLAR

Etiketler:  , , , ,
Dünyanın klima uzmanı Daikin’in uluslararası arenada sahip olduğu güç, Türkiye’nin geleceğini temsil eden gençler için benzersiz bir kariyer fırsatına dönüşüyor. Bu yıl ilki düzenlenen “Daikin Global Trainee” projesi kapsamında üniversiteden yeni mezun iki kişi Daikin Avrupa’da, üç kişi de Daikin Türkiye’de hem eğitim hem
çalışma imkanına sahip oldu.

Klima uzmanı Daikin´den ABD´de Büyük Yatırım

Etiketler:  , , , , , ,
DAIKIN GLOBAL İKLİMLENDİRME ÜRETİCİSİ LİDERLİĞİNE DOĞRU İLERLİYOR

Dünya klima devi Daikin’den bir dev satın alma daha...

Daikin ABD’nin en büyük ikinci üreticisi olan Goodman Global’in tamamını 3.7 milyar dolara almak için anlaşmaya vardı.

JAPON DEVLERİ TÜRKİYE´DE BULUŞARAK, DAIKIN´IN GLOBAL STRATEJİLERİNİ KONUŞTU

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Dünyanın en önemli Japon şirketlerinin üst düzey yöneticileri Türkiye’de bir araya geldi. Japon klima devi Daikin’in ev sahipliğinde İstanbul’da buluşan Japon devleri, bu toplantıyla Türkiye’nin potansiyeline olan inançlarını vurguladı. Japon heyet, Hendek’te bulunan Daikin üretim tesisinin bahçesine “sonsuzluğu ve yeni bir başlangıcı” simgeleyen Sakura ağacı da dikerek, Türkiye’de kalıcı olacaklarının mesajını verdi.

HASAN ÖNDER DAIKIN EUROPE YÖNETİMİNDE

Etiketler:  , , , , , ,
Çok uluslu şirketlerin yönetim kurullarında görev alan Türk yöneticilerin, en son örneği Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder oldu. 16 milyar doları aşan cirosuyla dünya klima sektörünün lideri olan Daikin, Hasan Önder’i Avrupa’daki şirketinin Yönetim Kurulu’na atadı. Böylece Avrupa ekonomisi resesyon içindeyken, Türk yöneticilerin bu konudaki tecrübelerinden yararlanmak isteyen şirketler arasına Daikin’de katıldı.

SAMSUNG´UN YENİ KLİMA SERİSİYLE TÜKETİCİLER, HEM FERAHLIYOR HEM DE TASARRUFLU SERİNLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIYORLAR

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , ,
Ağustos Sıcaklarında Samsung’un Yeni Klima Serisiyle Serinleyen Tüketiciler, Hem Ferahlıyor, Hem de Tasarruflu Serinliğin Keyfini Çıkarıyorlar.

Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri olan Samsung Electronics Co., Ltd.’in yeni seri Samsung Klimaları özellikle yoğun sıcakların yaşandığı Ağustos ayında evleri serinletmeye devam ediyor.

DAIKIN’DEN ULUSLARARASI KARİYER İMKANI

Etiketler:  , , , , ,
Dünyanın klima uzmanı Daikin’in uluslararası arenada sahip olduğu güç, Türkiye’nin geleceğini temsil eden gençler için benzersiz bir kariyer fırsatına dönüşüyor. Bu yıl üniversiteden mezun olan gençler arasından seçilecek iki genç yönetici adayı 1 yıl boyunca Daikin Avrupa’da, üç kişi de Daikin Türkiye’de hem eğitim hem çalışma imkanına sahip olacak.

DAIKIN TÜRKİYE İLK 6 AYDA YÜZDE 65 BÜYÜDÜ!

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , ,
Isıtma-soğutma sektörünün öncü firması Daikin Türkiye, yılın ilk 6 ayında cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 65 oranında artırarak, 285 milyon TL’ye yükseltti. Sektör ortalamasının çok üzerinde büyüyerek yıllık ciro hedefinin yüzde 55’ine ilk 6 ayda ulaşan Daikin Türkiye, böylece sektör liderliğini de perçinledi. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, 500 milyon Euro’luk 2015 hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, yurt içi ve yurt dışında yeni yatırımlarla büyüyeceklerini açıkladı.

JAPON DEVLERİ TÜRKİYE’DE BULUŞARAK , DAIKIN’IN GLOBAL STRATEJİLERİNİ KONUŞTU

Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Dünyanın en önemli Japon şirketlerinin üst düzey yöneticileri Türkiye’de bir araya geldi. Japon klima devi Daikin’in ev sahipliğinde İstanbul’da buluşan Japon devleri, bu toplantıyla Türkiye’nin potansiyeline olan inançlarını vurguladı. Japon heyet, Hendek’te bulunan Daikin üretim tesisinin bahçesine “sonsuzluğu ve yeni bir başlangıcı” simgeleyen Sakura ağacı da dikerek, Türkiye’de kalıcı olacaklarının mesajını verdi.

Daikin ´Eskimo´su ve ´Sinirli Penguen´in Türkiye maceraları...

Etiketler:  , , , ,
Dünya’da klimanının bir numaralı ismi olarak kabul edilen Daikin, Türkiye’de farklı ve keyifli projelerle tüketicilerle buluşmaya devam ediyor. Erdil Yaşaroğlu ile ilk kez İstanbul Shopping Fest kapsamında çalışan Daikin, şimdi de ünlü karikatüristin imzasını taşıyan animasyon filmleri serisiyle televizyonlar aracılığıyla evlere konuk oluyor.

Günde 5 TL’ye Inverter Teknolojisi Evinizde!

Etiketler:  , , , , , , ,
Modern dünyada ideal ürünü hedefleyen Daikin, inverter teknolojisiyle ön plana çıkan ve yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan Enjoy Serisi klimalarda, yüzde 10 indirim fırsatı ile 12 ay taksit veya 4 ay taksit erteleme imkanı

Günde 5 TL ye DAIKIN Klima

Etiketler:  , , , ,
Peşin Peşin Serinleyin Taksit Taksit Ödeyin. %10 indirim.
Yeni Enjoy kampanyamız ile uygun fiyat ve
ödeme seçeneklerimizle sizi DAIKIN Bayilerine bekliyoruz.

Airfel Klimalarda Kampanya

Etiketler:  , , , , ,
Airfel Klimalarda 36 aya varan kampanya ve taksit fırsatı.

Doğru klima nasıl seçilir?

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Yaz aylarında sıcak ve nemle birlikte evimizdeki havanın kalitesi de düşer. İşte bu duruma karşı alınacak önlemler ve doğru klima seçimi…

TÜRKİYE SADECE AKILLI KLİMA KULLANARAK YILDA 500 MİLYON TL TASARRUF EDECEK

Etiketler:  , , , , , , ,

Küresel iklim değişikliklerinin etkisiyle son yıllarda kavurucu sıcakların yaşanması klimaya olan talebi her geçen gün daha da artırıyor. İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), son 10 yılda 7 milyon adet split klimanın satıldığı Türkiye’de çevre dostu akıllı klimaların yaygınlaşması için bilgilendirme çalışmaları yapıyor. Türkiye’de interver klimalar ile yılda 500 milyon TL tasarruf yapabileceğini vurgulayan İSKİD üyeleri, Avrupa Birliği’ne uyum sürecine göre 2016 yılına kadar pazardaki tüm klimaların inverter olması gerektiğine de dikkat çekiyor.

Daikin ´in Eskimo´su , Alışveriş´e Çıktı

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Daikin’in Eskimo karakteri, şimdi de Erdil Yaşaroğlu çizgisiyle...
9-29 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında şehrin caddelerini şenlendiren dev çantalarda yerini alan Daikin, Erdil Yaşaroğlu karikatürleriyle festival ruhunu yansıtıyor.

KLİMANIZ HASTA MI EDER, TEDAVİ Mİ?

Etiketler:  , , , ,
“Ururu Sarara ortamın nemini ayarlayabilen dünyanın tek split kliması

Yenilikçi klima devi Daikin, bulunduğu ortamı temizlemenin yanı sıra havayı nemlendirerek dengeli şekilde ısıtan dünyanın ilk split kliması Ururu Sarara’yı tüketicilerle buluşturuyor. Hem bedeniniz hem de ruhunuz için sağlıklı bir yaşam alanı sunan Urura Sarara, Inverter Teknolojisiyle de yüksek enerji verimliliği sağlıyor.

Havalar ısınmadan klima satışları patladı, fiyatlar şimdiden yüzde 20 arttı.

Etiketler:  , , , , ,
sahibinden.com verilerine göre, yılın ilk dört ayında gerçekleşen klima satışları, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 67 artış kaydetti. Aynı dönemde ortalama yüzde 20 oranında artan klima fiyatları ise 500 TL’den 600 TL’ye yükseldi.

Daikin, Sezonsal Verimlilik´e Liderlik Ediyor

Etiketler:  , , ,
Daikin, şimdi de enerji tasarrufunun artırılması ve ekolojik ayak izinin azaltılmasına somut olarak katkı sağlayacak Sezonsal Verimlilik´e liderlik ediyor.

Sağlığınızı koruyan klima - DAIKIN

Etiketler:  , , , ,
Havanın nemini dengeler. Bakterilerin %99 ´unu temizler. Sağlığınızı korur. Bunları yapabilen tek klima DAIKIN.
Daikin Flash Streamer Teknolojisi (Ururu Sarara)
Dünya´nın Klima Uzmanı DAIKIN.

DAIKIN YENİ ÜRÜNÜ VRV IV İLE YÜZDE 25 TASARRUF SAĞLIYOR

Etiketler:  , , , , , ,
Dünya klima devi Daikin, 4. nesil VRV ile yine standartları belirliyor. VRV IV, sektörün öncüsü VRV çözümüne önemli yenilikler ekleyerek verimlilik adına çıtayı daha da yükseltiyor. VRV IV’ün devrim niteliğindeki yenilikleri sayesinde kullanıcılar, hem kişisel konforda yeni standartlara kavuşacak hem de yüzde 25 daha düşük enerji avantajı elde edecek.

Emuraya iF Ürün Tasarım Ödülü

Etiketler:  , , , , ,
Tasarım ödüllü Emura ile yazlar serin, kışlar sıcak.
iF Ürün Tasarım ödülü sahibi Daikin Emura, şıklığının yanı sıra üstün performansı, optimum hava dağılımı ve çok sessiz çalışma özellikleriyle yıl boyu konfor ve kalite arayanların tercihi haline geliyor.

E.C.A 2011 yılı bölge ciro birincilerini ödüllendirdi.

Etiketler:  , , , , , , , , , ,
2 Mayıs – 5 Mayıs 2012 tarihleri arasında
İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da düzenlenen Sodex Fuarı’nda,
E.C.A 2011 yılı bölge ciro birincilerini ödüllendirdi.

LG Klima ISK-Sodex Fuarı’nda en yeni ürünlerini tanıttı

Etiketler:  , , , , , ,
LG Klima, ISK-Sodex Fuarı’na bu yıl, bir süre önce klima alanında dağıtıcılık anlaşması imzaladığı Bosch Termoteknik ile birlikte katıldı. LG Klima, 2-5 Mayıs tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda, LG klimaların Türkiye yetkili distribütörü olan Bosch Termotermik’in standında ziyaretçileri ağırladı.

Klimayı yeniden tanımlayan Daikin’den tasarım ve fonksiyonu bir arada sunan “Emura”

Etiketler:  , , , ,
Japon klima devi Daikin, Emura Inverter Klima modeliyle maksimum konforu, şık tasarımla buluşturuyor. 2010 iF Ürün Tasarım ödülüne layık görülen Daikin Emura, sahip olduğu teknolojiyle de farklılaşıyor.

Dünyayı Türkiye Üzerinden Isıtmayı Planlıyoruz

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
´´Daikin´in, Türkiye´nin potansiyeli doğrultusunda yaptığı bu yatırım, ihracat açısından ülke ekonomimize büyük katma değer sağlayacak. Daikin ile birlikte yeni pazarlara girme fırsatımız olacak. Bu yatırım Türkiye´nin bölgenin iklimlendirme merkezi olmasına büyük katkıda bulunacak.´´

“Sektörün dünya çapında elde edeceği başarıda biz de önemli bir payın sahibi olmak istiyoruz.”

“Daikin, dünya çapındaki sektör deneyimini yerel pazarların da özelliklerini göz önüne alarak pazar şartlarına uygun olarak adapte edebilen başarılı bir firma. Geniş ürün gamı ile her mekana ve ihtiyaca urun ürünler sunuyor. Sektöründe gelecek trendlerini belirleyen bir misyonu üstleniyor.”

Daikin Emura : Japon klima devi Daikin’den mükemmel tasarıma yeni bir imza

Etiketler:  , , , , , , , ,
Sadece ev elektroniği değil, mobilyaların bir parçası

İklimlendirme sektörünün liderleri arasında yer alan Daikin, Emura Inverter Klima modeliyle yıl boyu sürecek konforu, şıklıkla bir arada sunuyor. Şık ve sade tasarımıyla 2010 iF Ürün Tasarımı ödülünün de sahibi olan Daikin Emura’nın mühendislik harikası “Akıllı göz” teknolojisi de dikkat çekiyor.

Daikin Klimalar İle Kışın Ekonomik Isınmanın Keyfini Yaşayın

Etiketler:  , , , , , ,
Isınmak için ideal konfor ve enerji tasarrufu sağlayan Daikin klimalar, cazip ödeme koşullarıyla kış aylarında ekonomik ısınma kolaylığı sunuyor. Düşük enerji tüketirken yüksek verim sağlayan Daikin “Economy” ve “Inverter V” serisi klimalara şimdi taksitli fiyatlarla herkes sahip olabiliyor.

Dünyada ilk ve tek antibakteriyel klima parfümü

Etiketler:  , , , ,
Dünyada ve Türkiye´de ilk ve tek ürün olan Antibakteriyel Klima Parfümü Türk Tüketicisinin beğenisine sunuldu. Klima kullananların ortak sorunu, periyodik bakımı yapılmayan bu cihazların adeta bir mikrop yuvası olduğu reddedilemez bir gerçek olarak önümüze çıkıyor.

Dünyada ilk kez nemlendirici ve klima bir arada!

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Bir Ururu Sarara* klimanız varsa, başka bir nemlendiriciye ihtiyacınız yok! Ururu Sarara, diğer klimalardan farklı olarak, ortamdaki nem oranını dengeler. Isıtmada azalan nemi artırır, soğutmada artan nemi azaltır. Dolayısıyla cilt kuruması, boğaz ağrısı, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkları önler. Ortamı havalandırır ve havayı temizler.

Mitsubishi Electric klimalar, KlimaPlus´ta kış kampanyasıyla!

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
KlimaPlus, soğuk kış aylarını hem ekonomik hem de sıcacık geçirmeniz için 16 Aralık 2011 tarihine kadar Mitsubishi Electric klimalarda çok cazip fiyat ve cazip ödeme koşulları sunuyor

Demirdöküm´ün Yıl Sonu Ciro Beklentisi

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Rahmi Cinokur, Salih Baran- Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M.Grosser, grup olarak yıl sonunda 658 milyon lira ciro hedeflediklerini bildirdi.

Mitsubishi klimalar Form´a emanet

Etiketler:  , , , ,
Form Şirketler Grubu, Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. VRF sistem klimalarının Türkiye’deki pazarlama, satış ve servis faaliyetlerini yürütecek.

Airfel Elazığlı sektör profesyonelleri ile buluştu

Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Airfel, Elazığ’da iş ortakları ile bir araya geldi. 15 Nisan’da Akgün Elazığ Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Airfel yetkilileri; yerel yönetim, bayiler ve sektör profesyonellerine ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörü hakkında bilgi verdi.

Daikin´in ısıtma Airfelin tecrübesi ile belirlenecek

Etiketler:  , , , ,
Daikin, dünyanın bir numaralı iklimlendirme markası. Dünya çapında 41,569 çalışanıyla 14 milyon $ ciro yapıyor. Daikin grup şirketleri, tam 162 ülkede faaliyet gösteriyor.

Klima Kapasitesi Seçimi Yetkili Bir Makine Mühendisine Yaptırılmalı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi Başkanı Hüseyin Atıcı, vatandaşların klima seçimi, montajı ve kullanımına dikkat etmelerini istedi.

Airfel Inverter Klimalar

(1)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  ,
İklimlendirme sektörünün öncü markası Airfel, enerji tasarrufu ve yüksek performansı bir araya getiren Inverter Serisi klimalarıyla dört mevsim ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılıyor. A sınıfı enerji verimliliği sunan klimalar, % 30’a varan yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Klimalar üstün özellikli yapısı ile de dikkat çekiyor.

43 İldeki Turizm Tesislerine Klima Bulundurma Zorunluluğu Getirildi

Yorum Yaz
Etiketler:  , ,
Kültür ve Turizm Bakanlığı, iklim koşullarına göre 43 ildeki turizm tesislerine klima bulundurma zorunluluğu getirdi Kültür ve Turizm Bakanlığı, iklim koşullarına göre 43 ildeki turizm tesislerine klima bulundurma zorunluluğu getirdi. Kış turizmi ve yayla turizmine yönelik faaliyet gösteren asli konaklama tesislerinde ise klima şartı aranmayacak.

Airfel, Confair Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Airfel, Ortadoğu’nun en önemli fuarları arasında yer alan 11. Confair Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. Açılışını İran Çalışma ve Sosyal Bakanı Dr. Abdolreza Sheikholeslami’nin yaptığı yoğun ilgi gören fuarda Airfel, ileri teknoloji kullanılan yeni ürünlerini fuar katılımcılarının beğenisine sundu.

Klima Hesabı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
Klima Hesabı yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok alt özellik ve etmen vardır.

Klima Hesabını kendi kendinize yapmanız tam olarak doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlamayacak olsada, bu konuda klima hesabını daha kesin sonuçlarla yapması için klima servisinize veya klima merkezinize sormanız gerekse de aşağıda örnek olarak basit ayrıntılarla klima hesabı anlatılmıştır.

Yazın Özlediğiniz Serinliği, Kışın İse Sıcaklığı Evinize Getiriyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Yazın serinlemek kışın da ısınmak isteyenlerin ısıtma özellikli bir Bosch klima sahibi olması yeterli.

Klima sektörü 1.8 milyar dolar yolunda

Etiketler:  , , , ,
Birkaç yıl öncesine kadar lüks olarak görülen klimalar, yazların aşırı sıcak geçmesi nedeniyle olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri haline geldi.

Bu Yaz Airfel Inverter Klimalar ile Buz Kesileceksiniz

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü markası Airfel, enerji tasarrufu ve yüksek performansı bir araya getiren Inverter Serisi klimalarıyla dört mevsim ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılıyor.

Airfel MHI Bayisi Klima Teknik Ümraniye’de Açıldı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinde Airfel’in İstanbul Ümraniye MHI Bayisi, Klima Teknik
18 Haziran’da açıldı. Airfel’in MHI sistemlerinin ısıtma-soğutma-havalandırma alanında ileri teknoloji ile üretilen ürünlerinin satışa sunulduğu Klima Teknik’in açılışı Airfel Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Önder ve Airfel yönetiminin katılımıyla gerçekleştirildi

Filtresi Temizlenmeyen Klimalar

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Sıcak günlerde klimalar hayatımızı kolaylaştırırken dikkatli kullanılmadığında ciddi hastalıklara sebep olduğu belirtildi.

DemirDöküm´ün ihracat hedefi 110 milyon euro

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
DemirDöküm YKB Christoph M. Grosser, 2011 yılı ihracat hedeflerinin 110 milyon avro olduğunu söyledi

Ferroli’nin 2011 Yaz Sezonundaki Şık Tasarımları Soğutma Modasına Damgayı Vuracak

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Isıtma soğutma sektörünün yenilikçi ve uzman markalarından Ferroli’nin yeni sezon klima ürünleri minimum enerjiyle maksimum verim sağlıyor

DemirDöküm Yetkili Servisleri Bozüyük´te Buluştu

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
DemirDöküm, Bozüyük Tesisleri’ne yapılan yatırımlar ve DemirDöküm’deki gelişmeler hakkında bilgi vermek üzere 80 yetkili servisini Bozüyük´te ağırladı.

Demirdöküm´e 380 milyon Euro yatırım

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, Vaillant Grubu olarak Demirdöküm´ü satın aldıktan sonra 380 milyon Euro yatırım yaptıklarını söyledi

Türk Halkı Klimayı Yanlış Kullanıyor

Etiketler:  , , , ,
Alarko Carrier tarafından yapılan Klima Kullanım Alışkanlıkları Araştırmasına göre, Türk halkı klimayı yanlış kullanıyor.

Mitsubishi Klima’da Sessizlik Devri

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
Mitsubishi Klimalarda fan kanatlarının ve ızgara şeklinin dizaynında yapılan gelişmeler ile çalışma sesi oldukça azaltılmıştır.

İklimimizi değiştiren icat

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Yazın sıcak günlerinde, kapalı yaşam alanlarında klima bulundurmak lüksten çok zorunluluk haline geldi. Peki vazgeçemediğimiz bu cihazlar hakkında ne biliyoruz? İşte olumlu ve olumsuz yanlarıyla ´serin dünyanın´ portresi...

Klima pazarı 2011’de yüzde 20 büyüyecek

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Küresel ısınmanın etkisi ve klima fiyatlarının erişilebilir düzeye erişmesi sonucu klima pazarı penetrasyonunun yüzde 10’a ulaştığını anlatan Alarko Carrier Ürün Yöneticisi Koray Fedar, bu yıl pazarın yüzde 20 büyüyeceğini söyledi

Termodinamik Klima Sektörüne Girdi

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Termodinamik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güran, yeni girdikleri klima sektöründeki ürün yelpazesini tanıttı.

Dünya Klima Devi Daikin, Airfel’i Sanko Holding’den satın almak için anlaştı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden, Türkiye iklimlendirme sektörünün öncüsü Airfel’in Japon klima devi Daikin tarafından satın alınması için anlaşmaya varıldı. Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Isıtma-Soğutma Grup Başkanı Sami Konukoğlu “İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Airfel’in hisselerinin % 100’ünü, Daikin Europe N.V’ye satmak için anlaştık” diye bilgi verdi.
Daikin Europe NV Başkanı Masatsugu Minaka da “2010 yılında 900 milyon Euro olan Türkiye klima pazarının, 2015’te 1 milyar 700 milyon Euro’ya ulaşacağını ve böylece Türkiye’nin; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren EMEA bölgesinde en önemli pazar haline geleceğini öngörüyoruz. Bu satın alma Daikin’ın Türkiye pazarındaki satış ağını güçlendirecek ve EMEA pazarlarına sunduğu ürün çeşitlerini artıracaktır” dedi.

Airfel Çocuk Odası Kliması

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Airfel, çocuklar için özel olarak ürettiği ‘Çocuk Odası Kliması’ ile sadece yaz sıcaklarında değil, dört mevsim boyunca çocuklu ailelerin en büyük yardımcısı olacak.

Siz Nereye, Serinlik Oraya

Etiketler:  , , , ,
Bu yaz Olimpia Splendid´in Piu klimasına sahipseniz sıcaklar sizi korkutmasın.

Doğru Klima İleDüşük Enerji Tüketimi Sağlanabilir

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Arçelik, Bosch – Siemens Grup, Daikin, Diamond Electric, Hitachi, İklimSA, Klima Plus ve Panasonic firmalarının katkıları ile gerçekleştirilen basın toplantısında bir açıklama yapan İSKİD, geçen yıl yaz aylarında yaşanan talep sıkışıklığı konusunda uyarıdı

Klima Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Kavurucu Yaz Sıcaklarının En Büyük Kurtarıcısı Olan Klimaların İstenilen Rahatlığı Sağlaması İçin Klima Alırken Dikkatli Olmak Gerekiyor.

Airfel’den yüzde 30 daha az enerji harcayan klimalar

Etiketler:  , , , ,
İSTANBUL İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Airfel, Inverter Serisi klimalarıyla mekânları dört mevsim ısıtıp soğutuyor

Tek bir SMS’le evi serinletin

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Mobil cihazların farklı ürünlerle entegrasyonu giderek artarken Turkcell ve Vestel de bu trendi fırsat bilip yeni bir işbirliği gerçekleştirdi.

Bakımı yapılmayan klima, yüz felci ve alerjik astıma neden oluyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Senede iki kez genel bakımı yapılmayan klimalar, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci ve alerjik astıma yol açıyor. Ev ve iş yerlerinin en önemli eşyası konumunda olan klimalar, senede iki kez genel bakımdan, ayda bir kez de filtre temizliğinden geçirilmesi gerekiyor.

Binalardaki klima kirliliği son buluyor

Etiketler:  , , ,
Türkiye distribütörlüğünü Akcor Havalandırma Sistemleri´nin yaptığı İtalyan Olimpia Splendid markası, dış ünitesiz klima ürünleri ile bir ilke imza atıyor

Tasarruflu klima kullanımı için öneriler

Etiketler:  , , ,
Türkiye’deki distribütörlüğü Bosch Termoteknik tarafından yürütülen Daikin’in, ısıtma ve soğutma işlevine sahip yeni ürünü Nexura havadan havaya ısı pompası sistemiyle çalışıyor. Dondurucu kış aylarında ısınmak, sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenler Nexura konforu ile tüm yıl istediği atmosferi yaşayabiliyor.

Alo Klima

Etiketler:  , , , ,
Alo Klima | A Sınıfının Bile Ötesinde. Enerji Tüketiminde Cimri Toshiba Klimalar.

Klimasan klimadan hisse devri açıklaması

Etiketler:  , , , , ,
Klimasan Klima’nın Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayımlanan özel durum açıklamasında, şirketin yüzde 61,01 ‘ine sahip Şenocak Holding hisselerinin devrine ilişkin bilgi verdi.

Airfel ‘Çocuk Odası Kliması’nı yeniledi

Etiketler:  , , ,
AIRFEL, çocuklar için özel ürettiği ‘Çocuk Odası Kliması’nı yeniledi.

Alarko Carrier, her yıl yeni bir Totaline mağazası açacak

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü kuruluşu Alarko Carrier, Türkiye’de ısıtma, soğutma, klima, pompa ve su tesisatı sektörlerini bir araya getiren yedek parça tedarik zinciri Totaline’ın dördüncü mağazasını Antalya’da açtı. Alarko Carrier, her yıl yeni bir Totaline mağazası açmayı hedefliyor.

İnsanların yerini tespit eden klima

Etiketler:  , , ,
İnsanların yerini tespit eden klima
13.05.2011 Beko Süper Invertech klima, uykuda rahatsızlık vermemesi için uyku modu fonksiyonu ile minimum sesle çalışırken, aynı zamanda aerosense özelliği sayesinde de, ortamda kimse yokken minimum enerji modunda çalışarak tasarruf sağlıyor.

AIRFEL ELAZIĞLI SEKTÖR PROFESYONELLERİ İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Airfel, Elazığ’da iş ortakları ile bir araya geldi. 15 Nisan’da Akgün Elazığ Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Airfel yetkilileri; yerel yönetim, bayiler ve sektör profesyonellerine ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörü hakkında bilgi verdi.

AIRFEL’İN ELAZIĞ ve ADIYAMAN’DA DÜZENLEDİĞİ TOPLANTILARA BÜYÜK İLGİ

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği iş ortakları bilgilendirme toplantılarını son olarak Elazığ ve Adıyaman’da düzenledi. Büyük ilgi gören toplantılarda Airfel yetkilileri; yerel yönetimi, bayilerini ve sektör profesyonellerini iklimlendirme sektörü hakkında bilgilendirdi.

Airfel, bu yıl yüzde 50 büyüme hedefliyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Geçen yıl cirolarını yüzde 37 artışla 203 milyon TL´ye yükselttiklerini belirten Airfel Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Önder, bu yıl yaklaşık yüzde 50 büyüme hedeflediklerini ve ciroda 100 milyon TL artışla 303 milyon TL´nin üzerine çıkmayı hedeflediklerini söyledi.

Airfel Sodex Talihlileri Açıklandı

Etiketler:  , , , , ,
SODEX ANKARA 2011’in çekiliş sponsoru olan Airfel’in, fuar ziyaretçileri arasında yaptığı çekiliş sonuçlandı. Milli Piyango izniyle düzenlenen çekilişte, Airfel Digifix kombi ve Airfel Conaplus klima kazanan talihlilere hediyeleri teslim edilmeye başlandı

46 ülkeye ihracat yapan Airfel, kendi kalitesini dünyaya kabul ettiriyor.

Etiketler:  , , , , , , , , ,
Isıtma soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren Airfel, 1999 yılında kuruldu. Kısa sürede yakaladığı başarı ve büyüyen pazar payı sayesinde 2001 yılında Sanko Holding bünyesine katıldı. Bu birleşme ile birlikte marka yatırımları hız kazandı.

Sağlıksız klima kullanımı hasta ediyor

Etiketler:  , , , , ,
Kapalı ortamların ısısını ve nem oranını istenilen seviyelere getirebilen klimaların, solunan havayı ve solunum yollarını doğrudan etkilediği, klima kullanımıyla birlikte su damlacıklarıyla havaya karışarak insanlara bulaşan bakterilerin, ölümlere yol açan Lejyoner hastalığına neden olduğu bildirildi.

Beko’dan dünyanın en sessiz kliması

Etiketler:  , , , , ,
DÜNYANIN en sessiz klima serisi olma özelliğini taşıyan Beko Süper Invertech klima serisi 9000 ve 12000 Btu/h kapasiteye sahip iki modelden oluşuyor.

Akıllı klimalarla 5 yıl içinde ilk üç arasında oluruz

Etiketler:  , , , ,
Japon teknoloji devi Panasonic, kişisel bakım ürünleri ve çamaşır makinelerinden sonra şimdi de klimalarıyla Türkiye pazarına giriyor

Türkiye AB´nin üretim üssü olacak

Etiketler:  , , , ,
Türk Demir Döküm Fabrikaları Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Cristoph M Grosser, Türkiye´nin gelecekte AB´nin üretim üssü olabileceğinin net olarak görüldüğünü söyledi.

Buderus ve Daikin Teskon Sodex Fuar’ında Yeni Ürünlerini Tanıttılar

Etiketler:  , , , , ,
Bosch Termoteknik´in üstlendiği dünyanın lider iklimlendirme sistemleri üreticisi Daikin ve Buderus ürün çeşitleriyle Teskon Sodex Fuar´ında dikkat çekti.

SANKO AIRFEL’İ TANITTI

Etiketler:  , , , , , , ,
Ülke genelinde pek çok alanda ticari faaliyetleri bulunan Sanko Holdingin üst düzey yöneticileri Akgün Otelde düzenledikleri bir programla ısınma alanındaki markası Airfeli tanıttı

Samsung Yeni Gelişmiş Klima Modellerini İstanbul’da Düzenlenen Bölgesel Toplantısında Tanıttı.

Etiketler:  , , ,
Samsung’un yeni P Serisi (Maldivler) tüketicilerin hem para, hem de enerjiden tasarruf etmelerine yardımcı olan gelişmiş soğutma teknolojisi sunuyor.

AIRFEL INVERTER KLİMALAR, ŞIK TASARIMI VE YÜKSEK PERFORMANSI İLE BEĞENİ TOPLUYOR

Etiketler:  , , ,
Sanko Holding şirketlerinden AIRFEL, estetik modelleri ve teknolojik özellikleri
ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Tasarruflu, çevre dostu ve anti bakteriyel Inverter klimalar, kullanıcılarının serin bir yaz geçirmesini sağlıyor.

Bireysel Klima Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Etiketler:  , , ,
Klima alımında, klima kapasitesinin ve kurulacağı yerin seçiminde mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır.

Airfel, Çocuklar İçin Çocuk Odası Kliması Üretti

Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Airfel, çocuklar için özel olarak ürettiği ´Çocuk Odası Kliması´ ile sadece yaz sıcaklarında değil, dört mevsim boyunca çocuklu ailelerin en büyük yardımcısı olacak.

Kuzey Soğutma hizmette

Etiketler:  , , ,
ALANYA’DA 15 yıldır klima sektöründe faaliyet gösteren Murat Kazancı’nın sahibi olduğu Kuzey Soğutma, Avsallar Beldesi’nde törenle hizmete açıldı.

Şenocak Holding hisselerinin yüzde 29`u satıldı

Etiketler:  , , ,
Klimasan Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş., şirketin yüzde 61,01´ine sahip Şenocak Holding A.Ş´nin sermayesinin yüzde 29´una tekabül eden hisselerin tamamının Brezilya´da mukim Metalfrio´ya satışına yönelik ilgili taraflar arasında yapılan görüşmelerin mutabakatla sonuçlandığını ve söz konusu hisselerin 15 milyon 800 bin Avro bedel üzerinden satışına ilişkin sözleşmenin imzalandığını bildirdi.

MÜSIAD Yöneticilerinden ISH Fuarını ziyareti

Etiketler:  , , , ,
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) yöneticileri, Almanya´nın Frankfurt kentinde 2 yılda bir düzenlenen Klima ve Soğutma Sistemleri Fuarını ziyaret etti.

Klima Kullanımı Dikkat İster

Etiketler:  , , ,
Klimayı verimli bir şekilde kullanmıyorsanız, hem cebiniz hem sağlığınız tehlikeye girebilir!

Isısan faaliyetlerine Bosch Termoteknik adıyla devam ediyor

Etiketler:  , ,
Isısan Isıtma isim değişikliğine giderek, Ocak 2011 yılından itibaren ‘Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş.’ olarak hizmet vermeye başladı...

Alarko Carrier, 2011’de Yeni İş Birliklerine İmza Atacak

Etiketler:  , , , ,
Yılda 2 milyon doları Ar-Ge ve ürün geliştirme yatırımına ayıran Alarko Carrier, son 2 yılda da 30 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi. 2011 yılında yeni iş birlikleri ile faaliyetlerini sürdürecek olan firma, yıl içinde yeni ürünleri de piyasaya sunmayı planlıyor.

İzmir’de elektrik ‘klima’ya gidiyor

Etiketler:  , ,
Türkiye istatistik Kurumu verilerine göre, kişi başına mesken elektik tüketiminde birinci, toplam elektrik tüketiminde ikinci olarak açıklanan İzmir’in, ısınma ve soğutmada genel olarak klimİzmirliler, yaşamı kolaylaştırma yolunda, elektrikli ev aletlerinin her türüne de büyük rağbet gösteriyor.

İdeal klima bakımı nasıl olur?

Etiketler:  , ,
• Klimanın verimli çalışmasını sağlamak için belirli periyotlarla kontrol ettirilmeli.
• En az 6 ayda bir soğutma gazı kontrol edilmeli

Klima ithalatına damping vergisi

Etiketler:  , , ,
Uzak doğu menşeli klimaların ithalatında CIF bedelinin yüzde 25 oranında dampinge karşı vergi alınacak.

Parayı Verenler klimalı sınıfa girer

Etiketler:  , , ,
Adana´da Yeşilevler Endüstri Meslek Lisesi´nde öğrencilerin paralarıyla alınan klimaların bulunduğu sınıflara, para vermeyen öğrencilerin ´haksızlık oluyor´ gerekçesiyle alınmadığı iddia edildi

12 Stada Klima Takılacak

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Katarlılar, 41-49 dereceyi bulacak sıcaklık nedeniyle 12 stadyuma özel klima sistemi kuracak. Bu sayede stat içerisindeki ısı 27 derecede sabit kalacak

Kalitesiz Klima Hem Sağlığıa Hem De Ekonomiye Zarar Veriyor - Yerel Haberler

Etiketler:  , ,
Gelişen teknoloji ile birlikte lüks olmaktan çıkıp hayatın bir parçası haline gelen klimalar, en önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi. Yazın aşırı sıcaktan kışın ise soğuktan koruyan klimaların kalitesiz olması hem sağlığa hem de ekonomiye zarar veriyor

Vatandaşlara Baca Temizliği Uyarısı

Etiketler:  , , ,
Her yıl sonbahar ve kış aylarında, onlarca vatandaşın soba, şofben ve baca zehirlenmeleri nedeniyle hayatını kaybettiği belirtilerek baca bakımları ve temizliklerinin sonbahar aylarında mutlaka yaptırılması gerektiği belirtildi.

Klima ve TV artık sihirli çubukla açılacak

Yorum Yaz
Etiketler:  , ,
Masallarda duyduğumuz ve filmlerde gördüğümüz sihirli deynekler televizyondan DVD oynatıcıya, bilgisayardan perde ya da klimaya kadar her şeyi kontrol edebiliyor. İlginç kumandalar 200 liradan satışa çıktı..

Akıllı bina deyip geçmeyin, Klima sistemini öğrenin!

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Son yıllarda büyük iş ve alışveriş merkezleri, konutlar genellikle akıllı bina teknolojisiyle inşa edilmektedir. Akıllı bina demek kısaca yangın ve güvenlik sistem otomasyonları olan, ısıtma/soğutma havalandırma sistemlerinin merkezi otomasyona bağlı olduğu, kapalı, dışarıyla açılabilir bir cam ile irtibatı olmayan, havalandırmasını filtreden geçirerek ortama veren klima santralleri ile yapan, dış ortamdan ayrıştırılmış bina demektir. Bu yöntemle hem daha steril, hem de ısıtma ve soğutma yönünden daha ekonomik bir ortam hedeflenmiştir. Ancak bununla birlikte umulmadık sorun ve hastalıklara da ortam hazırlanmıştır.

Ağustos´da En Çok Klimalar Karşılaştırıldı

Etiketler:  , , , , , , , ,
Geçtiğimiz ay artan sıcaklarla birlikte tüketicilerin internet´teki arayışları da değişti. Bakın Ramazan´dan itibaren en çok hangi ürünler aranmış...

Klima bitti vantilatör satışı %50 arttı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Yaz sıcaklarında klima talebi artınca, firmalar montaja bile yetişemedi. Serinlemek isteyen vatandaş vantilatöre yöneldi

Ağustos ayında en çok “klima” arandı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,